XII Poiste Keelpillifestival

XII POISTE KURESSAARE KEELPILLIFESTIVAL

XII poiste Kuressaare Keelpillifestival toimub 01. - 02. 11. 2013 algusega kell 15.00 Kuressaare Muusikakoolis Komandandi 9. Oma transpordiga sõitjatel palun arvestada praamiliikluse sügis-talvise graafikuga. Info selle kohta leiate aadressil: www.tuulelaevad.ee

Festivalist saab osa võtta kuni 100 poissi. Kui on juba registreerunud nimetatud arv osavõtjaid, sulgub nimekiri. Nii me suudame 2 päevaga hakkama saada. Palun teatada osavõtusoovist 1. oktoobriks aadressil: lainesepp@gmail.com

Esinema saavad nii solistid kui ka ansamblid vabalt valitud kavaga kuni vanuses kuni 19-22. eluaastani (mitte kõrgkoolidest): nooremad kuni 5 min, vanemad - 5-10 min, kas 1 ulatuslikuma teosega (1-2 osa kontserdist või sonaadist) või 1-2 palaga. Solistidel palun esitada oma kava peast. Ansamblid võivad mängida noodist. Palun mitte siduda oma ettekandeid lauluga. Et iga poiss, vaatamata mängutasemele, tunneks end hästi, ei märgita kontsertide kavades klasse. Publik valib oma lemmikud. Kõik saavad mälestuseks mingi Saaremaa meene või toote.

Et korduvalt on avaldanud soovi esinemiseks festivalil need noormehed, kes on tänaseks osavõtu vanusest juba välja kasvanud ja nüüdseks asunud muusikat edasi õppima kõrgkoolides või on selle juba lõpetanud, on plaanis reedene viimane kontserdiaeg anda nn seenioridele. Seega võib laupäevale lisanduda 1 kontsert, millega seoses edasi lükkuda ka kojusõidu aeg.

Soovijaile korraldatakse 1. nov hilisõhtul giidiga ekskursioon Kuressaare linnuses.

Osavõtjate andmed ja kavad palun saata 25. oktoobriks aadressil: lainesepp@gmail.com

• Õpilase ees- ja perekonnanimi

• Vanus

• Klass

• Õpetaja ees- ja perekonnanimi

• Kontsertmeistri ees- ja perekonnanimi

• Kool

• Esitatava(te) teos(te)e helilooja initsiaalid ja perekonnanimi

• Esitatava(te) teos(te)e pealkir(jad)i

• Kava kestvus, arvestamata lavale tulekut ega lavalt lahkumist

Festivali osavõtumaks on 10 € õpilase kohta. Festivalist osavõtu kohta palun teatada 15. oktoobriks Kuressaare Linnavalitsusse aadressil: mares.tisler@kuressaare.ee

osavõtjate-poiste arv

1. asutuse nimetus, kellele arve esitada

2. asutuse arveldusarve number

3. asutuse tehingu partneri kood

4. asutuse e-maili aadress

Andmete kättesaamisel saadab Kuressaare Linnavalitsus teie koolile arve, mille põhjal saate teha ülekande. Arve tasumisel palun märkida selgituseks ”Kuressaare Muusikakool - poiste festival”.

Ööbimine ja toitlustamine on kõigil oma kulul. Selleks on järgmised võimalused.

Arabella hotell

Torni 12, kus on broneeritud 49 tuba, millest 2 on 4-kohalised, 8 – 3-kohalised, 34 – 2-kohalised ja 5 1-kohalist).

Ööbimine koos hommikusöögiga:

​ õpilane, õpetaja ja bussijuht 18 eurot 1 öö

​lapsevanem 20 eurot 1 öö

​​Toitlustamine:

1 söögikord: (kas 2-käiguline lõuna või õhtusöök) õpilasele, õpetajale ja bussijuhile 5 eurot, lapsevanemale 7 eurot

Arabella hotell

e-post: hotell@arabella.ee

www.arabella.ee

Mardi hotell

​Vallimaa 5a, kus on broneeritud 2-kohalised toad. 1 inimese hind 2-kohalises toas koos hommikusöögiga on 15 €.

Kristi Treirat

Hotell Mardi projektijuht

Mobiiltel: 372 586 66444

e​-post: kristi.treirat@ametikool.ee

www.saaremaa.ee/mardi

Grand Rose Spa Hotell

Tallinna 15 Ööbimine koos hommikusöögiga TWIN toas 69 €.

Lõunasöök (kell 13.00-15.00) 3 käiguga 7 € 1 inimesele

​Õhtusöök (kell 18.30-19.00) 3 käiguga 7 € 1 inimesele

Renate Sepp

​Hotelli juht

​Mobiiltel: 372 530 621 66

​​e-post: renate@grandrose.ee

www.grandrose.ee

Nimetatud ööbimiskohad on kõik broneeritud 1 ööks. Palun igal koolil ise end registreerida 1. oktoobrini sinna, kuhu ta soovib. Pärast 01. oktoobrit broneeringut enam ei hoita. Hotelliarve saab maksta:

kas sularahas (hotellist saadud kviitungi alusel saab teie oma kool selle teile välja maksta) või

võtate kaasa oma koolist garantiikirja arve tasumise kohta – sellisel juhul saate hotellist arve, mille põhjal kannab kool hotellile vastava summa üle.

Laine Sepp

tel. 45 54049 (muusikakool); 45 33082 (kodu); 55 604651 (mobiil)

e-mail: lainesepp@gmail.com