XIII Poiste Keelpillifestival

XIII RAHVUSVAHELINE POISTE KURESSAARE KEELPILLIFESTIVAL

17.-19. oktoobril 2014

XIII rahvusvaheline poiste Kuressaare keelpillifestival toimub 17.-19.10.2014 Kuressaare Muusikakoolis Komandandi 9. Pidulik avamine 17. oktoobril kell 15.00. Oma transpordiga sõitjatel palun arvestada praamiliikluse sügis-talvise graafikuga. Info selle kohta leiate aadressil: http://www.tuulelaevad.ee

Osavõtusoovist palun teatada 15. septembriks aadressil: lainesepp@gmail.com

Esinema saavad nii solistid kui ka ansamblid vanuses kuni 19-22. eluaastani (mitte kõrgkoolidest) vabalt valitud kavaga: nooremad kuni 5 min, vanemad - 5-10 min, kas 1 ulatuslikuma teosega (1-2 osa kontserdist või sonaadist) või 1-2 palaga. Solistidel palun esitada oma kava peast. Ansamblid võivad mängida noodist. Palun mitte siduda oma ettekandeid lauluga. Et iga poiss, vaatamata mängutasemele, tunneks end hästi, ei märgita kontsertide kavades klasse. Publik valib oma lemmikud. Kõik saavad mälestuseks mingi Saaremaa meene või toote.

Soovijaile korraldatakse 17. okt. hilisõhtul giidiga ekskursioon Kuressaare linnuses.

Et korduvalt on avaldanud soovi esinemiseks festivalil need noormehed, kes tänaseks on osavõtuvanusest juba välja kasvanud ja asunud muusikat edasi õppima kõrgkoolides või on selle juba lõpetanud, on plaanis laupäevane viimane või 2 viimast kontserdiaega anda nn seenioridele.

Osavõtjate andmed ja kavad teoste esitamise järjekorras palun saata 25. septembriks aadressil: lainesepp@gmail.com

Õpilase ees- ja perekonnanimi

Vanus

Klass

Õpetaja ees- ja perekonnanimi

Kontsertmeistri ees- ja perekonnanimi

Kool

Esitatava(te) teos(te)e helilooja initsiaalid ja perekonnanimi

Esitatava(te) teos(te)e pealkir(jad)i

Kava kestvus, arvestamata lavale tulekut ega lavalt lahkumist

Festivali osavõtumaks on 10 € õpilase kohta. Festivalist osavõtu kohta palun teatada 01. oktoobriks Kuressaare Linnavalitsusse aadressil: mares.tisler@kuressaare.ee

1. osavõtjate-poiste arv

2. asutuse nimetus, kellele arve esitada

3. asutuse arveldusarve number

4. asutuse tehingu partneri kood

5. asutuse e-maili aadress

6. Andmete kättesaamisel saadab Kuressaare Linnavalitsus teie koolile arve, mille põhjal saate teha ülekande. Arve tasumisel palun märkida selgituseks ”Kuressaare Muusikakool - poiste festival”.

Ööbimine ja toitlustamine on kõigil oma kulul. On broneeritud ja hinnasoodustust saadud järgmistes majutuskohtades:

Mardi hotell, Vallimaa 5a:

2-kohaline tuba koos hommikusöögiga: 40 € 1 öö (s.t, et 1 persoonile 20 €)

Hotelliteenindus palub kohtade broneerijail kirjutada märksõnaks "poiste keelpillifestival".

Anneli Lehtmets

Hotell Mardi projektijuht

Mobiiltel: +372 586 66444 Fax: +372 45 24 636

E-post: anneli.lehtmets@ametikool.ee

http:// www.hotelmardi.eu

Arabella hotell, Torni 12:

Ööbimine 2- või 3-kohalises toas koos hommikusöögiga: õpilane, õpetaja ja bussijuht 18 € 1 öö lapsevanem 20 € 1 öö Ööbimine 1-kohalises toas koos hommikusöögiga: 25 € 1 öö Toitlustamine (lõuna- ja õhtusöök): õpilane, õpetaja ja bussijuht 10 € lapsevanem 14 €

Arabella hotell

e-post: hotell@arabella.ee

Kuressaare Linnahotell, Lasteaia 7

2-kohaline standardtuba koos hommikusöögiga: 49 € 1 öö (s.t, et 1 persoonile 24,50 €)

Sviit 2 inimesele 59 € 1 öö (s.t, et 1 persoonile 29,50 €)

Sviitidesse on võimalik juurde panna 1-2 lisavoodit Lisavoodi 16 € 1 öö

Gruppidele võimalus tellida lõuna- ja õhtusööki.

Kuressaare Linnahotell Tel: +372 45 31 888 E-post: kuressaare@linnahotell.ee

Nimetatud ööbimiskohad on kõik broneeritud 2 ööks. Palun igal koolil ise end registreerida 16. septembriks sinna, kuhu ta soovib. Pärast 16. septembrit broneeringuid enam ei hoita ega ka allahindlust.

Hotelliarve saab maksta:

kas sularahas (hotellist saadud kviitungi alusel saab teie oma kool selle teile välja maksta) või

võtate kaasa oma koolist garantiikirja arve tasumise kohta – sellisel juhul saate hotellist arve, mille põhjal kannab kool hotellile vastava summa üle.

Kaunist uut õppeaastat soovides

Laine Sepp

Kuressaare Muusikakool

Komandandi 9